27 maart 2025

Succesvolle eindoplevering bedrijfsgebouw Int Veen Berkel en Rodenrijs!

3 min. leestijd

Vandaag was de eindoplevering van het prachtige nieuwe bedrijfspand voor IntVeen op bedrijventerrein Oudeland in Berkel en Rodenrijs. Het pand aan de Stevinstraat is voorzien van kantoren, spuitcabines, magazijnen en een wasplaats. Na een vlotte bouwperiode werd het bedrijfsgebouw vandaag overdragen. 

In mei vorig jaar is de eerste paal geslagen en nu verhuist IntVeen Truck Painting volgende week naar deze hypermoderne locatie! Staton Bouw heeft met plezier aan dit duurzame bedrijfspand gebouwd. De gevel(s) zijn voorzien van lamellen, houten- en sandwichgevel én veel glaspartijen!

Het fraaie ontwerp en de constructie uitwerking zijn gedaan door Houweling Architecten. Wij bedanken onze opdrachtgever en alle projectpartners voor de goede samenwerking en zijn trots op het eindresultaat!

Deel dit bericht:

Lees ook:

Geniet van uw koningsdag vandaag!

Lees bericht

Nieuw in opdracht: Woningbouwproject 'Wonen in de Symhonie' Pernis!

Lees bericht Project bekijken