03 november 2025

Staton Bouw met distributiecentrum in vakblad Industriebouw: ''Prefab maakt het verschil''

3 min. leestijd

In de nieuwste editie van IndustrieBouw staat een artikel over de bouw van het nieuwe distributiecentrum van Wesseling Logistics. Een groot DC dat Staton in Sassenheim realiseert.

Onze collega Leonard, uitvoerder bij STATON BOUW, vertelt daarin over de kracht van prefab bouwen:

''Prefab maakt het verschil op het gebied van duurzaamheid, kwaliteit en bouwsnelheid''.

Prefab zorgt voor een schonere bouwplaats, minder transport en een voorspelbare planning, met als resultaat een snelle en efficiënte bouw. Het distributiecentrum krijgt 75 laaddocks, een hoofdkantoor van 1.800 m² en een 50 meter lange inpandige wasstraat.

De oplevering staat gepland voor het einde van 2025, precies op tijd voor het 120-jarig jubileum van Wesseling Logistics. Bij Staton Bouw werken we met trots aan dit soort innovatieve projecten, waarin samenwerking en vakmanschap centraal staan.

Lees via deze link het volledige artikel: https://www.linkedin.com/posts/staton_distributiecentrum-sassenheim-activity-7390982901498126336-NrEN?utm_source=share&utm_medium=member_desktop&rcm=ACoAAEPU3YoBeQ1uucSElPVfPyvVvSyW5Y7xYn8

Deel dit bericht:

Lees ook:

Jong talent kiest voor techniek | Succesvolle stagemarkt bij Gilde Vakcollege

Lees bericht

Ballegooyen Modes bouwt prachtige lokale modewinkel in samenwerking met Staton!

Lees bericht Project bekijken